War Thunder – Recenzja

About War Thunder – Recenzja

War Thunder Przegląd

War Thunder PanteraWar Thunder jest historycznie i fizycznie dokładną grą wojenną poświęconą szybkim i wściekłym potyczkom maszyn bojowych, od czołgów po samoloty, które walczą jednocześnie na wspólnym polu walki. Gra obejmuje szeroki i zróżnicowany park maszyn bojowych, począwszy od przykładów II wojny światowej, poprzez zimną wojnę, a skończywszy na nowoczesnych jednostkach bojowych. Możesz sprawdzić park maszynowy gry przez WT Live. Nasza War Thunder recenzja opowie o tym, ze jest on prosty po rozbiciu na jego podstawowe elementy. Przede wszystkim, gra jest dostępna w darmowym trybie War Thunder download.

Kluczowe funkcje WarThunder:

 • Graj jako naród. Gracz wybiera jedną z dostępnych nacji: USA, Niemcy, Związek Radziecki, Wielka Brytania, czy Japonia, i odkrywa ogromne parki ziemi i maszyn wojny powietrznej, które otwierają się poprzez progresję gry.
 • Wymagająca rozgrywka. Rozgrywka zawiera kilka trybów gry, od zręcznościowego do symulacji, co stanowi uczciwe wyzwanie dla początkujących i weteranów gier wojennych.
 • Historycznie dokładne modele. Gra przedstawia kompleksowy i realistyczny fizyczny model maszyn bojowych, a także prawidłową reakcję na nadchodzące obrażenia. War Thunder live to idealne miejsce do porównania modeli w grze z rzeczywistymi prototypami.
 • Gamepad i Joystick Support. Gra obsługuje wszystkie rodzaje urządzeń do gier: klawiaturę, gamepad, joystick – znajdź sposób, który najbardziej Ci odpowiada i przyłącz się do walki. War Thunder PS4 jest jednym z najlepszych doświadczeń konsoli gier wojennych.
 • Różne War Thunder samoloty i czołgi. Każdy naród ma swój unikalny park maszyn bojowych. Każdy z nich jest konfigurowalny i może być dostosowany do Twoich potrzeb. Oprócz zbiorników i samolotów, są też wodoloty, co rozszerza zmienność gry jeszcze bardziej. Możesz monitorować dodawanie nowych pojazdów poprzez usługę War Thunder live.

Możesz grać na Xbox, PS4, i Pc za darmo.

Jak grać w War Thunder?

War Thunder (Jak Grach)Gra zawiera kilka trybów: walka na ziemi, w powietrzu i na wodzie. Jesteś zalogowany w lobby i czekasz, aż mecz 32 graczy będzie pełny. Codziennie w sieci są tysiące graczy. Chociaż War Thunder wymagania są wysokie, nie minie dużo czasu, zanim dołączysz do walki. Mecze gry obejmują różne zadania, takie jak zniszczenie sił naziemnych wroga z samolotów lub przechwytywanie punktów kontrolnych na ziemi przez czołgi. Za udział w bitwach, można zdobyć w grze doświadczenie i walutę, które mogą być wydane na konto lub modernizacji pojazdów. Możesz również kupić walutę w grze w sklepie z piorunami, ale zakupy nie są obowiązkowe. Możesz zarobić zasoby, grając w grę. Nie ma jednego sposobu, aby zagrać w WarThunder prawo. Dlatego wybierz tryb, który najbardziej Ci odpowiada i przyłącz się do walki.

Gra War Thunder: Walka powietrzna

War Thunder (samoloty)War Thunder oferuje gruntowny i złożony model starć samolotów w przestworzach: od pojedynków na psy po strategiczną eliminację celów naziemnych. Gra w samolotach oferuje trzy różne tryby: zręcznościowy, realistyczny i symulacyjny. Tryb Arcade jest podobny do większości współczesnych gier latających (na przykład Ace Combat lub Hawx). Samolot jest łatwy do kontrolowania; gracze mogą wykonywać nierealistyczne, ale efektowne figury powietrzne. System symulacji, przeciwnie, uwzględnia wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na lot: wagę samolotu, ilość amunicji, temperaturę silnika i oleju, itp. Tryb realistyczny to środek pomiędzy symulacją a arkadą: jest trudniejszy niż stosunkowo łatwe walki zręcznościowe, ale mniej wymagający niż tryb realistyczny. Jednak systemy te są tylko częścią ogólnej zabawy. Istnieje kilka rodzajów samolotów, które są dostępne dla graczy w bitwach w grze:

 • Fighters. Jak sama nazwa wskazuje, myśliwce są przeznaczone do walki z innymi samolotami. Większość myśliwców to jednostki jednosilnikowe, jednomiejscowe. Gra posiada takie ikoniczne modele jak Spitfire, P-51 Mustang i A6M Zero.
 • Heavy Fighters. Ciężkie myśliwce poświęcają swoją zwrotność na rzecz większej siły zadawania obrażeń. Są to dwusilnikowe, dwumiejscowe samoloty, takie jak BF 110, Beaufighter i PE-3. Te samoloty są przeznaczone do polowań na bombowce, więc staraj się unikać bardziej zwinnych wrogów.
 • Atakujący. War Thunder samoloty, które zostały stworzone do niszczenia celów naziemnych. Atakujący są zwykle uzbrojeni w karabiny maszynowe, rakiety i bomby. Ich zadaniem na polu bitwy jest nurkowanie, niszczenie celu, a nie miażdżenie się przy tym. Niewiele było samolotów stworzonych do tych celów, ale WarThunder zawiera takie słynne modele jak Il2 Sturmovik, HS 129 i A-20 Havoc.
 • Bombowce. Ciężkie, powolne i śmiercionośne bombowce mają za zadanie wyeliminować masywne cele naziemne. Posiadają one maksymalną siłę niszczenia w grze i są podzielone na kilka podtypów, takich jak bombowce wodne, bombowce nurkowe itp. Jednak ze względu na niską mobilność, są one łatwym celem dla szybszych samolotów.

Każdy z samolotów może zostać zmodernizowany w magazynie wojennym. Poza tym, sprawdź War Thunder Live, aby dokładnie przyjrzeć się swojemu ulubionemu samolotowi.

Epickie walki na ziemi: War Thunder Tanks

War Thunder (czołg)Bitwy czołgów naziemnych to pełnoprawna część tej gry. Podobnie jak w walce z samolotami, bitwy czołgowe mogą być rozgrywane w arkadowych, realistycznych i symulacyjnych reżimach. W arkadach, czołgi są łatwiejsze do manewrowania i celowania. War Thunder wymagania ma większe w realistycznym reżimie: większa koncentracja i umiejętności, a symulacja dodaje samolotów do walki.

Różne narody mają różne czołgi startowe. Wypróbuj każdą nację, zanim wybierzesz najbardziej odpowiedni dla swojego stylu gry. Czołgi USA łączą w swojej konstrukcji mobilność i ochronę, co pozwala na różne taktyki na polu bitwy. Czołgi Starter Germany mają wysoką mobilność i przyzwoitą siłę ognia, ale brakuje im ochrony. Czołgi radzieckie mają dużą siłę ognia i niską ochronę. Czołgi brytyjskie są szybkie i mają wystarczającą siłę przebicia, ale brakuje im pancerza. Czołgi japońskie mają mniejszą siłę ognia i pancerza, ale przyzwoite pociski wybuchowe; gracze, którzy opanują precyzyjne celowanie, mogą wypróbować się na japońskich czołgach. Czołgi włoskie mają dobrą zdolność niszczenia i porządny pancerz, ale są wolniejsze niż czołgi innych krajów. Wreszcie, czołgi francuskie mają najsilniejszą ochronę, ale brakuje im siły ognia. Ponad podziałem narodów, czołgi różnią się rodzajem. Istnieją dwie główne grupy pojazdów w bitwach lądowych: czołgi i niszczyciele czołgów. Czołgi są podzielone na lekkie, średnie i ciężkie. Czołgi lekkie są słabo opancerzone, ale mają małe rozmiary i dużą zwinność, co stanowi doskonały wybór do ataków oskrzydlających. Czołgi średnie są uniwersalnym rozwiązaniem w każdej sytuacji. Czołgi ciężkie stanowią linię frontu każdego ataku; mogą pochłaniać duże ilości obrażeń.

Wreszcie, niszczyciele czołgów to wyspecjalizowane pojazdy do niszczenia czołgów; ich zadaniem jest sprowadzenie chaosu na pole bitwy i skupienie precyzyjnych maszyn na drużynach wroga. Możesz uaktualnić zbiorniki w sklepie wojennym również. Z najbardziej komfortowe połączenie narodu i typu zbiornika, dostaniesz maksimum z walk na ziemi. Gra nagradza za wytrwałość i opanowanie umiejętności rządzenia zespołem czołgów.

War Thunder Ships: Nowe pole bitwy

War Thunder StatekPancerniki jako pojazdy dla graczy są stosunkowo nowe. Watercraft były obecne w grze, takie jak cele lub statki NPC, ale teraz gracze mogą brać udział w walkach marynarki wojennej, jak również. Wojenne statki przestrzegają tych samych zasad, co statki powietrzne i bitwy naziemne: tryby zręcznościowe, realistyczne i symulacyjne, zróżnicowanie pancerników na narody i klasy. Jednak podstawowa rozgrywka różni się od wojny lądowej i powietrznej. Samoloty wodne są mniej zwrotne niż czołgi i mają znacznie większą siłę ognia, a także mocniejszy pancerz. Potrzeba dużo czasu w grze, aby zniszczyć jeden statek. Dlatego taktyka i strategie różnią się w przypadku walk morskich. Gracze mają do dyspozycji różne jednostki pływające do wykonywania różnych zadań na polu bitwy: barki są jednostkami pomocniczymi, które zapewniają ogień osłonowy; łodzie są szybkimi i delikatnymi statkami, które są zaprojektowane do taktyki uderzenia i ucieczki; podchasery są uniwersalnymi jednostkami na wodzie, niszczyciele są statkami zadającymi duże obrażenia, natomiast krążowniki są statkami, które tworzą linię frontu każdego ataku.

Łodzie podwodne “War Thunder” również dołączają do grupy, co czyni walkę na wodzie bardziej skomplikowaną. Tryb marynarki wojennej jest stosunkowo nowy, ale otrzymuje on regularne dobre War Thunder opinie. Po oficjalnej aktualizacji 1.89 “Imperial Fleet” 29 maja 2019 roku, do gry zostały dodane pierwsze masywne ciężkie okręty, a także nowe klasy i podklasy w stosunku do nich. Na przykład, pierwsze japońskie ciężkie krążowniki i niszczyciele zostały dodane do gry, wraz z pierwszą gałęzią japońskich pancerników. Warthunder na żywo posiada również te modele.

War Thunder Recenzja: Pełne dostępne doświadczenie wojenne

War Thunder (Helicopter)War Thunder to wzorcowa gra na współczesnym rynku. Nisza symulatorów wojennych i zręcznościowych jest w połowie pusta; niewiele gier może łączyć zręcznościowe i symulacyjne rozgrywki i zawierać wszystkie pojazdy bojowe w jednej grze. Brzmi to prawie jak gra wojenna marzeń, a jednak War Thunder opinie sprawiają, że to marzenie się spełnia, jest darmowe i dostępne na wszystkich odpowiednich platformach do gier. W grę można grać na komputerach typu Pc, Xbox i PS4. Możemy również oczekiwać, że gra będzie dostępna na konsolach nowej generacji: Xbox Series X i PS 5. Osoby o różnym doświadczeniu i oczekiwaniach mogą cieszyć się grą w równym stopniu: zielony nowicjusz, który dopiero rozpoczyna swoją podróż na polach bitewnej chwały, oraz weterani hardcorowi znajdą coś, co sprawi, że pozostaną w War Thunder na długo.

System Requirements
ddsdsd:
 • sddsdssd:

  sddssd

dssddsddssd:
Game Poster
Poster
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...